Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Torebki Casual Style – Jesień 2014

Początek lata do zawsze dla nas okres wytężonej pracy nad nową kolekcją jesienną. W ofercie naszego sklepu internetowego macie już kilkadziesiąt modeli torebek Casual Style na Jesień 2014. Chcieliśmy zaprezentować kilka modeli.

Popularny aktualnie styl Casual – określenie, które przyjęło się również w Polsce – nadal będzie modny jesienią 2014. W tym jednym słowie mieści się cała filozofia ubioru typowo miejskiego, który sprawdza się przez cały, aktywny dzień – rano w pracy, popołudniu podczas zakupów czy spotkań towarzyskich: “elegancja na co dzień”. Jest to styl okrojony z niemożliwych do zastosowania codziennie elementów, “uwygodniony” i łatwy do indywidualnego dostosowywania. Możemy czerpać z niego garściami i na swój sposób interpretować, mieszać z innymi stylami i tworzyć własne. W naszej kolekcji torebek na jesień 2014 znalazło się wiele modeli tego typu – będą idealnymi dodatkami, które będą zwieńczeniem (a w niektórych przypadkach elementem centralnym) stylizacji.

Oto kilka modeli torebek z nowej kolekcji. Wszystkie nowości (kilkaset dostępnych modeli) możecie oglądać w dziale Nowości naszego sklepu online.

Blekitna torebka damska
Mieszcząca A4 torebka typu łódka z dwoma komorami (przegródka) i długim dopinanym paskiem
Czarna torba A4
Duża torba A4 zamykana na suwak – mieści teczkę. Ozdobne metalowe połyskujące elementy ozdobne, długi pasek na ramię
Czarno biala torba trapez
Czarno – biała torebka w kształcie trapezu – wersja mniejsza (nie mieszcząca A4). Gallantry Casual Style
Kuferek w stylu casual
Nowy model torebki dwukomorowej z ozdobnymi metalowymi elementami w kolorze złotym – SUPER CENA!

Zapraszamy do oglądania nowości w naszym sklepie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *