Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Katalog z nowym kodem rabatowym – Gazetka promocyjna

Publikujemy kolejny katalog (jest to 1 część) z nowymi torebkami na sezon 2014. Łącznie kilkanaście modeli w różnych kolorach do wygodnego przeglądania czytnikach i innych urządzeniach przenośnych.

Oprócz oferty umieściliśmy na ostatniej stronie gazetki kod rabatowy. Każda zainteresowana naszą ofertą osoba może z niego skorzystać.

W pierwszej części naszej gazetki znalazły się torebki z oferty letniej. Jak zwykle są to różnorodne modele – jest to wyróżniający nas element – w ofercie naszego sklepu staramy się zawsze zaprezentować jak najszerszy wybór najmodniejszych toreb damskich. Co znamienne dla tego okresu – oprócz modeli w klasycznych kolorach, takich jak czarnym czy różnych odcieniach brązu, znalazło się sporo projektów w jasnych barwach: modnym beżu, ecru czy białym.

Gazetka PDF torebki-damskie.eu
Jedna ze stron naszej nowej gazetki w formacie PDF z kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie http://torebki-damskie.eu

Przypominamy – na ostatniej stronie gazetki jest “tajny” kod do wykorzystania. Ponieważ nie wszystkie nowości zmieściły się w pierwszej części, jak zawsze zapraszamy do naszego sklepu do działu z nowościami, gdzie w wygodny, intuicyjny sposób możecie przejrzeć wszystkie kilkadziesiąt nowych modeli (są tam teczki i aktówki, kuferki, listonoszki, również najnowsze modele torebek skórzanych). Wkrótce powstanie druga część gazetki w formacie PDF, którą będziecie mogli pobrać na naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *