Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Nowa kolekcja małych torebek skórzanych – wszystkie w jednym miejscu

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych Klientek postanowiliśmy zaprezentować na jednej stronie wszystkie aktualnie dostępne w naszym sklepie internetowym modele małych torebek skórzanych (tzw. listonoszek).Tworząc naszą ofertę postanowiliśmy postawić na elegancję i najwyższą jakość. Dlatego też znajdą Państwo tutaj wyłącznie produkty wykonane ze skóry naturalnej. Nowością są modele wykonane z miękkiej skóry – te produkowane z gładkiej, połyskującej mieliśmy w naszej ofercie już wcześniej, jednak w tym sezonie nasza propozycja została bardzo poszerzona i obecnie mogą Państwo wybierać spośród kilkudziesięciu wspaniałych modeli.

Jakie są cechy charakterystyczne prezentowanych torebek? Są to modele małej i średniej wielkości. Potocznie nazywa się je listonoszkami czy też raportówkami. Jednak to określenie odnosi się raczej do sposobu ich noszenia, a nie stylu. Wystarczy spojrzeć na prezentowane tutaj zdjęcia aby przekonać się, że są to torebki bardzo eleganckie, ekskluzywne wręcz, a znakomite projekty włoskich projektantów zrealizowane przy wykorzystaniu jako surowca skóry naturalnej daje piorunujący efekt. Dlatego też modele te mogą z powodzeniem pełnić funkcję stylowej, eleganckiej torebki wizytowej.

Torebki ze skóry naturalnej - Małe
To tylko część całej kolekcji, na którą składają się nowe modele małych torebek skórzanych do noszenia na długim pasku

Każdy z projektów oferujemy w kilku modnych kolorach. Przeważają oczywiście odcienie brązu i czerń, ale w naszej kolekcji nie zabrakło bardzo poszukiwanych odcieni beżu czy czerwieni i bordo. Jesteśmy przekonani, że każda elegancka Pani znajdzie wśród naszych propozycji coś dla siebie.

Torebki półokrągłe pszczółki
Półokrągłe torebki listonoszki z szeorkim paskiem w modnych kolorach
Listonoszki skórzane z pszczółką i złotym łańcuszkiem
Torebki ze złotą pszczółką i łańcuszkiem – stylowe modele typu crossbody

Mamy nadzieję, że dzięki przygotowanej galerii łatwiej będzie dotrzeć do interesujących Państwa modeli oferowanych przez nasz sklep internetowy. Będzie ona oczywiście uzupełniana i aktualizowana, ewentualnie na bieżąco będziemy przygotowywać kolejne odsłony naszej prezentacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *