Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Mała listonoszka z miękkiej skóry z pionowym suwakiem z przodu – zobacz dostępne wersje kolorystyczne

Prezentujemy już dostępną w naszym sklepie online torebkę w klasycznym, zawsze modnym fasonie z charakterystyczną, zamykaną z przodu pionowym suwakiem torebkę produkcji włoskiej. Jest ona dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych z dwóch rodzajów skór licowych. Wersja ze srebrnymi suwakami jest mniejsza (ma wymiary 21×15 cm) i jest zrobiona ze skóry gładkiej, miękkiej.

Wersja ze złotymi zamkami błyskawicznymi jest nieco większa (jej wymiary to 25×18 cm) i wykonana z grubszej tzw. “groszkowanej” skóry – torebka ma na powierzchni charakterystyczną fakturę.

Mniejsza wersja ma indeks ITA1250 – przy zamówieniach telefonicznych prosimy podać właśnie ten indeks produktu. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy pod numerem 606164023

Poniżej przykładowe wersje dostępnych kolorów, aby zobaczyć wszystkie dostępne w naszym sklepie online prosimy kliknąć poniższe zdjęcie

Torebka listonoszka z miękkiej skóry z pionowym suwakiem z przodu
Mała torebka z miękkiej skóry naturalnej w różnych modnych kolorach – możesz zamówić telefonicznie!

Druga wersja – wcześniej wspomniana większa – widoczna na zdjęciu. Pierwszym, rzucającym się elementem są złote elementy metalowe – w tym zamki błyskawiczne. Poza tym – jest ona kilka centymetrów większa w każdym wymiarze.

Torebka ze złotym suwakiem z przodu trzyczęściowa

Obie wersje wykończono wewnątrz podszewką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *