Żółta torebka z chowstami w modnym odcieniu

G21 Żółta

Nowy produkt

Żółta torebka damska w modnym odcieniu - model średniej wielkości: 28 X 30 CM. Kolekcja wiosna/lato 2020, który nosić można na ramieniu, w ręku, w przewieszeniu jako listonoszka - w komplecie dwa paski, oba odpinane, dłuższy regulowanej długości. Kieszenie z przodu ozdobiono przywieszonymi na łańcuszkach chwostami. Ponadto z przodu prostokątny srebrny metalowy emblemat

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Żółte i musztardowe torebki damskie
Torby Shopper
Małe i średnie torebki damskie

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

-40,00 zł

139,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Torebka damska w kolorze żółtym z najnowszej palety na obecny sezon. Torebka wyróżnia się swoimi walorami praktycznymi - jest modelem średniej wielkości, ale wystarczająco pojemnym w codziennym użytkowaniu. Metalowe elementy są srebrne. Jest to markowa torebka damska wykonana z wysokiej jakości surowców.

Spód torebki zabezpieczono stopkami metalowymi. Na zewnątrz i wewnątrz mamy po 3 kieszenie. Torebka szczelnie zamykana na zamek błyskawiczny. Długi pasek do przewieszenia z regulacją, krótszy do ręki lub na ramię - oba paski odpinane.

Paski, spód, wzmocnienia na bokach i w dolnych narożnikach wykonano z gładkiej skóry eko, pozostałe elementy z efektownej skóry ekologicznej nowej generacji - wyróżnia się ciekawą fakturą uzyskaną w specjalnym procesie technologicznym.

Wymiary

Szerokość 28cm
Wysokość 30cm
Szerokość dna 15cm
Ilość / długość rączek 1 x 50 cm
Długość paska 125 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 3
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor musztardowy
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane