Żółta torba damska na ramię

12G18 Yellow

Nowy produkt

Miejska torba w modnych odcieniach koloru żółtego (musztardowy) o wymiarach 35x28 cm (model mieści format A4). Przód ozdobiony poziomo biegnącym pasem, który na środku ozdobiony jest charakterystyczną kokardą. Powierzchnia skóry ekologicznej, z której opisywana torba została wykonana, jest fakturowana - ma efektowną powierzchnię. Model zamykany zamkiem błyskawicznym. Z tyłu zewnętrzna kieszeń.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Żółte i musztardowe torebki damskie
Torby Shopper

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Praktyczna stylowa damska torebka damska o regularnych kształach, które pozwalają zmieścić wewnątrz przedmioty takie, jak np. teczka, segregator A4 czy laptop. Jest to więc idealny model do pracy, na zakupy, do miasta. Fason tej musztardowej żółtej torby zawiera w sobie wszystkie aktualnie trendy w modzie. Jest to design uniwersalny, elegancki. Wnętrze z 5 kieszeniami, wykończone podszewkową tkaniną.

Torba trzyma fason, nie odkształca się, nie zagina. Najnowszej generacji skóra ekologiczna to przede wszystkim estetyczny, efektowny wygląd, ale również wytrzymałość, odporność na wycieranie, zabrudzenia i wilgoć.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość uchwytów 2 x 52 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor żółty w odcieniu musztardowym
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane