Szara torebka ze srebrnymi elementami, trzy kieszenie z przodu

JES220 Gray

Nowy produkt

Efektowna torba w kolorze szarym ze srebrnymi elementami (paski, klapy przy kieszonkach z przodu). Wymiary 32x34 cm - pojemny model mieszczący A4 do noszenia na ramieniu lub na długim dopinanym, dostarczonym w komplecie pasku. Szerokie dno torby ze stopkami do stawiania. Z przodu trzy charakterystyczne kieszenie zewnętrzne. Torba wykonana z popielatej skóry ekologicznej.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Model wykonano z fakturowanej skóry ekologicznej w kolorze popielatym - na jej powierzchni znajduje się deseń przypominający tkaninę. Całość w połączeniu z gładkimi srebrnymi elementami wygląda niezwykle stylowo, torba wyróżnia się swoim nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania jak i zastosowanych surowców odpornych na wilgoć, zabrudzenia i wycieranie. Wnętrze zostało wyłożone tkaniną, 4 kieszenie, dwie zamykane zamkami błyskawicznymi.

Z przodu trzy kieszonki - dwie z klapkami zapinanymi zatrzaskami, jedna z poziomym suwakiem. Z tyłu czwarta kieszeń. Pasek główny umożliwia noszenie tej szaro-srebrnej torby w ręku albo na ramieniu, można go odpiąć i zastąpić długim paskiem do noszenia torby jak listonoszkę (długi pasek w komplecie).

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 16 cm
Ilość / długość rączek 1 x 48 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 4
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor szary ze srebrnymi elementami
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane