Beżowa lakierowana torebka Velina Fabbiano

77197BEIGE

Nowy produkt

Oryginalna włoska torebka damska Velina Fabbiano w pięknym odcieniu koloru beżowego (latte - cappucino), lakierowana. Na obu bokach efektowne haftowane kwiaty zdobione cyrkoniami. Charakterystyczny kształt odwróconego trapezu, uchwyty z możliwością regulacji długości oraz w komplecie pasek do noszenia w przewieszeniu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Duże miejskie
Beżowe torebki
Kuferki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

149,00 zł

Opis

Ekskluzywna torebka włoska w dwóch odcieniach koloru beżowego. Przód, tył i spód są lakierowane, boki wykonano z imitacji skóry naturalnej i ozdobiono dużymi, bardzo efektownymi, dokładnie wykonanymi haftami kwaitowych wzorów. Ozdobiono je pięknymi, połyskującymi cyrkoniami.

Elementy metalowe (logo z przodu, klamry przy uchwytach, suwaki) mają kolor złoty. Zamykanie od góry na suwak. Możliwość dopinania długiego, regulowanego paska do przewieszenia. Jest to unikatowy model, który oprócz swej wyjątkowości designerskiej oferuje wiele walorów praktycznych: 2 kieszenie zewnętrzne zamykane na zatrzaski magnetyczne, 4 kieszenie w środku, możliwość noszenia na różne sposoby i sporą pojemność.

Wymiary

Szerokość 36 cm
Wysokość 26 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 2 x 50 cm
Długość paska ok. 120 cm (można regulować)
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor beżowy - latte (kawa z mlekiem) / cappucino
Surowiec skóra ekologiczna / lakierowana

Produkty powiązane