Czarna klasyczna torba skórzana na dwóch paskach

ITA039#BLACK

Nowy produkt

Czarna torba ze skóry, która pełnić będzie z powodzeniem zarówno funkcję torebki wizytowej, jak i takiej używanej na codzień. Dzięki swej pojemności zmieścić w niej można naprawdę wiele, a dzięki przegrodzie w środku wszystkie noszone w niej przedmioty trzymać w porządku. Wymiary 34x26 cm.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-10,00 zł

239,00 zł

Opis

Opisywany produkt to najwyższej jakości oryginalna średniej wielkości włoska torba wykonana z naturalnej skóry licowej. Kształtem zbliżona jest do odwróconego rombu o niewielkim nachyleniu boków (niemal prostokątna). Dwa długie uchwyty pozwalają nosić ją na ramieniu lub w ręku. Uchwyty przymocowano z jednej strony za pomocą metalowej klamry w kolorze srebrnym (dzięki temu długość pasków można regulować).

1 kieszeń na zewnątrz, 3 w środku (z czego 2 zamykane - jedna z nich jest równocześnie przegrodą). Ten elegancki model w uniwersalnym kolorze to klasa sama w sobie - bez zbędnych ekstrawaganckich czy kontrowersyjnych elementów potrafi zauroczyć swoją jakością wykonania i pięknem naturalnej czarnej skóry o lekkim połysku.

Wymiary

Szerokość 34 cm
Wysokość 26 cm
Szerokość dna 10 cm
Ilość / długość rączek 2 x 58 cm (regulacja)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3 (dwie zamykane, jedna to przegroda)
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna