Średniej wielkości skórzana popielata torebka na ramię

ITA230 Szara

Nowy produkt

Elegancki model o wymiarach 32x28 cm (średnia wielkość) z dwoma paskami do noszenia na ramieniu w modnym popielatym odcieniu koloru szarego wykonana w 100% z naturalnej gładkiej skóry licowej. Nowoczesny, neutralny design tego modelu sprawia, że jest to bardzo uniwersalna, wszechstronna torebka damska. Ładny kształt, dbałość o każdy detal i wysoka jakość surowców to główne zalety tego produktu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Szare torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-20,00 zł

249,00 zł

Opis

Torebka o nowoczesnej formie i w modnej kolorystyce. Ładny odcień koloru szarego prezentuje się na naturalnej skórze bardzo efektownie. Model średniej wielkości, który sprawdzi się i jako torebka wizytowa, i w codziennym użytkowaniu dzięki swej wystarczającej pojemności, którą łatwo wykorzystać dzięki regularnym kształtom. Zamykanie na zamek błyskawiczny. Do kompletu z torebką dołączony jest pasek długi dopinany do przewieszenia. Paski mocowane metalowymi klamrami oraz nitami (wszystkie detale metalowe srebrne). Dno jest płaskie, sztywne, z nitami metalowymi (stopkami) do stawiania.

Z tyłu zamykana na zamek kieszeń zewnętrzna. Z przodu odciśnięto stylizowany emblemat. Narożniki dolne wzmocnione dodatkowo drugą warstwą skóry.

Wymiary

Szerokość 32cm
Wysokość 28cm
Szerokość dna 11cm
Ilość uchwytów 2 x 60 cm
Długość paska 90cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor szary / popielaty
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane