Szara duża teczka damska na ramię

G30 SZARY GRAFITOWY

Nowy produkt

Duża szara miejska torba / teczka aktówka damska na ramię z nowej kolekcji jesień / zima 2020 w odcieniu grafitowym. Wymiary 40x30 cm - trójkomorowa, mieszcząca A4 - na dokumenty, laptopa, segregator. Głowna komora zamykana suwakiem, dwie pozostałe zatrzaskami magnetycznymi. Długość solidnych uchwytów umożliwia wygodne zawieszenie torby na ramieniu. Z przodu efektowne wstawki z wężowej skóry

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Produkt aktualnie niedostępny

109,00 zł

-30,00 zł

139,00 zł

Opis

Duża damska teczka na ramię z ozdobnymi elementami z przodu: gustowne wstawki ze skóry eko o fakturze i wyglądzie wężowej skóry, ładna kolorystyka na sezon jesień 2019, torba pojemna, duża a za razem lekka jak na swoje wymiary. Solidne, mocne wzmacniane uchwyty (torbę można zawiesić na ramieniu nawet na obszernym, grubym płaszczu czy kurtce). Torebka ma trzy osobno zamykane części - główna centralna suwakiem, pozostałe (idealne do schowania np. teczek A4 itp) zamykane magnetycznymi zatrzaskami. Torbę wykonano z wysokogatunkowej grubej skóry ekologicznej w modnym odcieniu szarego o powierzchni imitującej skórę naturalną.

Ponieważ strona torby z zamykaną suwakiem kieszenią została ładnie wykończona, również ją można traktować jako przód i nosić torbę według własnego upodobania.

Wymiary

Szerokość 40 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość / długość rączek 2 x 60 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor szary
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane