Czarna damska torba - teczka / aktówka / kuferek A4

GAL92 CZARNY

Nowy produkt

Pojemna markowa damska czarna torba o wymiarach 39x30 cm - teczka z kieszenią z przodu i z tyłu. Model, który może pełnić funkcję eleganckiego pojemnego kuferka w modnym stylu lub praktycznej teczki damskiej. Z przodu poziomy suwak zamykający kieszeń zewnętrzną, sprzączki do regulacji długości rączek. Pasek dopinany długi regulowany do noszenia w przewieszeniu w komplecie.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Kuferki
Torby Shopper
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Produkt aktualnie niedostępny

109,00 zł

-30,00 zł

139,00 zł

Opis

Duża ale lekka czarna damska torebka w nowoczesnym fasonie. Dzięki regularnym kształtom do środka zmieścimy teczkę lub gruby segregator A4, laptopa itd. Wnętrze z pięcioma kieszeniami, dwie z nich zamykane. Spód ze stopkami metalowymi do stawiania. Dwie kieszenie zewnętrzne - z przodu i z tyłu.

Rączki mocowane do torebki sprzączkami, które umożliwiają regulację ich długości. Torebkę nosić więc można zarówno w ręku jako teczka, na ramieniu albo w przewieszeniu - do kompletu dołączony jest regulowany pasek długi 125 cm. Detale metalowe mają kolor grafitowy. Torebkę wykonano z czarnej, wysokogatunkowej skóry ekologicznej.

Wymiary

Szerokość 39 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość / długość rączek 2 x 50 cm
Długość paska 125 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane