Duża czarno - szara teczka/kuferek A4

92M-12 Black-Grey

Nowy produkt

Czarno - szara teczka damska A4 o wymiarach 39x31 cm. Miejska torba o regularnych kształtach, dzięki temu pojemna i praktyczna - zmieści teczkę A4, segregator czy laptopa. Dodatkowo jest możliwość powiększenia pojemności - dzieje się to po rozpięciu zatrzasków na bokach torby. Z przodu pionowo asymetrycznie ułożone elementy ozdobne w dwóch odcieniach koloru szarego - wygląda to bardzo efektownie.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Szare torebki
Kuferki
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Do pracy, na co dzień, na uczelnię - wyrafinowana teczka damska w modnym minimalistycznym fasonie - torba czarno - szara (elementy szare z przodu - pionowe pasy ozdobne). Detale metalowe grafitowe. W prawym dolnym rogu emblemat, klamry ozdobne przy mocowaniu rączek. Bardzo pojemna torba damska typu miejskiego - na laptopa, zmieści gruby segregator A4. Szczelne zamykanie suwakiem u góry. Pasek długi do przewieszenia (torbę nosić można jak dużą listonoszkę).

Dzięki regularnym kształtom model wspaniale wywiązuje się z funkcji praktycznej damskiej teczki. Pięć kieszeni wewnętrznych na mniejsze przedmioty, osobne na smartfon/telefon komórkowy.

Wymiary

Szerokość 39cm
Wysokość 31cm
Szerokość dna 15cm
Ilość / długość rączek 2 x 48 cm
Długość paska 120cm (płynna regulacja, dopinany)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor czarny z elementami ozdobnymi w dwóch odcieniach koloru szarego
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane