Torebko – plecak w kolorze szarym (odcień z kolekcji jesienno-zimowej – grafitowy). Wymiary 35×35 cm. Pojemna, uniwersalna, z kieszonką z klapką i ozdobną sprzączką z przodu.
Opis
Szara torebka z miękkiej skóry ekologicznej. Detale metalowe grafitowe. Dwie kieszenie zewnętrzne: z przodu naszywana, z klapką z zatrzaskiem magnetycznym. Z tyłu zamykana suwakiem. Wnętrze wykończone tkaniną, 3 kieszenie. System klamer i sprzączek umożliwia dowolną regulację długości pasków a także przekształcenie ich w szelki – wtedy torebka staje się plecakiem. Z przodu ozdobne pionowe szwy biegnące środkiem przez całą wysokość. Na klapce sprzączka, która pełni tutaj wyłącznie funkcję ozdobną – klapkę dopinamy zatrzaskiem magnetycznym. Wielofunkcyjny model w promocyjnej cenie, w modnym odcieniu szarego, w uniwersalnym i ponadczasowym fasonie.
Informacje dodatkowe
Szerokość | 35 cm |
---|---|
Wysokość | 35 cm |
Szerokość dna | 12 cm |
Ilość zewnętrznych kieszeni | 2 |
Ilość wewnętrznych kieszeni | 3 |
Ilość / długość rączek | 2 x 75 cm – uchwyty pełnią równocześnie szelki plecaka jeśli chcemy torebkę w ten sposób nosić |
Długość paska | maks. 150 cm |
Kolor | szary |
Surowiec | skóra ekologiczna |
Na razie nie ma opinii o produkcie.