Szara pojemna torebka damska z efektowną aplikacją

W18 SZARA

Nowy produkt

Mieszcząca A4, pojemna, lekka i efektowna jasnoszara torebka damska, wymiary 32x34 cm. Z przodu charakterystyczna srebrna aplikacja - geometryczna kompozycja, wokół której umieszczono metalowe drobne nity nadające całości unikatowego stylu. Torebka do noszenia na ramieniu albo jako model crossbody/listonoszka (długi pasek dopinany z regulacją jest w zestawie).

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł

Opis

Funkcjonalna torba do miasta, na zakupy, do pracy, na codzień - ładny, neturalny, pasujący do wszystkiego odcień koloru szarego. Przód składa się z dwóch warstw skóry ekologicznej: szarej i srebrnej. Widoczna kompozycja powstała poprzez wycięcie w górnej warstwie. Obie warstwy są zszyte z sobą ozdobnymi ściegami poprowadzonymi równolegle do linii perforacji. Wokół aplikacji efektowne metalowe drobne ćwieki/nity.

Z tyłu torby kieszeń zamykana, wnętrze wyłożone podszewką, z przegrodą pełniącą funkcję kieszeni (wnętrze wyposażono w 4 kieszenie). Spód torby szeroki, płaski, usztywniony tak, aby zawartość nie wypychała torebki od spodu. Długi pasek z regulacją umożliwia noszenie torby w przewieszeniu na ukos. Wysokiej jakości surowce i wykonanie - specjalna okazyjna promocyjna cena.

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 1 x 36 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor szary
Surowiec skóra ekologiczna