Szara torebka damska, z przodu ozdobne zamki błyskawiczne

HJ2018 Grey

Nowy produkt

Szara torebka z charakterystycznymi zamkami błyskawicznymi z przodu, biegną bokami i zachodzą aż na tył. Dwa z nich służą do zamykania zewnętrznych kieszeni, dwa pełnią tylko funkcję ozdobną. Zgrabny worek o wymiarach 28x30 cm do noszenia na ramieniu albo w przewieszeniu. Powierzchnia skóry ekologicznej fakturowana - ma ona niezwykle efektowny wygląd tkaniny. Detale metalowe grafitowe.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł

-30,00 zł

129,00 zł

Opis

Praktyczna i lekka, pojemna, bardzo dokładnie wykonana torebka damska w jasnym / popielatym odcieniu koloru szarego. Model z efektownymi poziomo poprowadzonymi asymetrycznie zamkami błyskawicznymi z przodu. Dwie kieszenie zewnętrzne, 3 kieszenie w środku. Zestaw zawiera pasek długi regulowany dopinany - do noszesnia modelu jako pakowną listonoszkę. Szerokie, płaskie dno jest usztywnione - dzięki takim wymiarom spodu wnętrze jest bardzo pojemne, chociaż wymiary zewnętrzne opisywanej torby są średnie.

Produkt o estetycznym, nowoczesnym wzornictwie: z przodu środkiem biegnie odzdobny ścieg. Ważnym elementem designu jest tutaj faktura (powierzchnia) użytej do producji skóry ekologicznej, która wygląda jak tkanina. W rzeczywistości jest to tworzywo odporne na wycieranie, wilgoć, zabrudzenia i łatwo ją pielęgnować.

Wymiary

Szerokość 28 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 1 x 36 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor szary
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane