Szara torebka z grafitowo-srebrną wstawką

MD25-2018 Gray

Nowy produkt

Szaro - grafitowo - srebrna efektowna torebka z aplikacją z imitacji skóry krokodyla z najnowszej kolekcji 2018. Wymiary torebki to 30x32 cm (model mieści format A4). W komplecie są dwa odpinane paski - na ramię i do noszenia w przewieszeniu jako pojemną listonoszkę. Przód składa się z czterech poziomych pasów, każdy o innej powierzchni - tworzy to bardzo efektowny i nietuzinkowy wzór.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

Opis

Funkcjonalna torba A4 typu miejskiego - model na ramię i do przewieszenia, przód ozdobiony srebrno-grafitowym pasem oraz wstawką imitującą swą powierzchnią skórę krokodyla. Wszystko w modnych, bardzo twarzowych odcieniach koloru szarego. Z przodu dodatkowo odpinana przywieszka zakończona ozdobnym chwostem (czyli frędzlem). Oba dostarczone w komplecie z torbą paski można odpinać, długi pasek 120 cm regulowany.

Wnętrze wykończone tkaniną, z przegrodą pełniącą funkcję zamykanej kieszeni - łącznie w środku przygotowano 4 kieszenie, z czego 2 są zamykane, pozostałe są idelane do schowania np. smartfona lub innych, podobnych wymiarami przedmiotów. Spód usztywniony, szeroki i płaski.

Wymiary

Szerokość 30 cm
Wysokość 32 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 1 x 48 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor szary / srebrny / grafitowy
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane