Szaro - brązowa średniej wielkości listonoszką z klapą

XB Gray - Brown

Nowy produkt

Szara torebka damska z klapą z brązowymi elementami. Wymiary zewnętrzne 27x22 cm. Regulowany pasek - długość maksymalna 140 cm. Srebrne elementy metalowe. Klapa zapinana zatrzaskiem magnetycznym - po jej odchyleniu mamy dostęp do głównego zamknięcia - zamkiem błyskawicznym. Pod klapką kieszeń zewnętrzna, druga z tyłu. Jasne ściegi zdobią całość, na klapie znalazła się stylizowana pieczątka

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Torebki Listonoszki Raportówki
Szare torebki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

-20,00 zł

99,00 zł

Opis

Nowy model listonoszki, czyli modelu na długim pasku umożliwiającym noszenie torebki na ramieniu lub przewieszoną na ukos. Dzięki klapce zamknięcie głównej jest ukryte, więc podczas jesienno-zimowych opadów do wnętrza nie dostanie się wilgoć. Torebka w ładnym, średniej jasności odcieniu koloru szarego. Całość urozmaicają brązowe elementy - na klapie, przy mocowaniu paska. Jasne ściegi dodają całości wyrazu.

W środku torebka została wykończona tkaniną. Osobna kieszeń na telefon, jedna zamykana suwakiem - na dokumenty czy klucze lub inne drobiazgi. Funkcjonalna, bardzo wszechstronna i uniwersalna szara torebka w ładnym, modnym i pasującym do wszystkiego odcieniu.

Wymiary

Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Szerokość dna 8 cm
Długość paska 140 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor szary z brązowymi elementami
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane