Torebka w kolorze szarym - oryginalna włoska

ITA053 Gray

Nowy produkt

Torebka damska Vera Pelle produkcji włoskiej w kolorze szarym. Wykonana z gładkiej, sztywnej, naturalnej skóry licowej wysokiej jakości. Zamykana na zamek błyskawiczny. Uchwyty z możliwością regulacji długości (torba może mieć rączki jak w teczce lub dłuższe, pozwalające zawiesić ją na ramieniu). Model mieści format A4.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Szare torebki
Torby Shopper
Torebki damskie skórzane
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

239,00 zł

-30,00 zł

269,00 zł

Opis

Pojemny model łączący w sobie najlepsze cechy kilku rodzajów toreb. Jest to połączenie eleganckiej teczki i miejskiej torebki typu shopperbag z zamknięciem na suwak i dwoma uchwytami regulowanej długości. Wykonano ją ze sztywnej skóry, ma płaskie dno umożliwiający stawianie (przed porysowaniami zabezpieczone metalowymi nitami pełniącymi funkcję stopek).

Wnętrze z przegrodą i łącznie trzema kieszeniami. Metalowe sprzączki mają kolor srebrny. Modelowi nadano pięną formę prostokątnej torby z zaokrąglonymi, wypukłymi bokami. Główna centralna część ma kształt trapezu połączonymi z pięknie wyprofilowanymi elementami bocznymi. Piękny kolor szary (stalowy) świetnie uzupełnia się z wieloma barwami.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość / długość rączek 2 x 50 cm (regulowana długość)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1 (zamykana, z tyłu)
Ilość wewnętrznych kieszeni 3 (w tym przegroda)
Kolor szary
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane