Czarna torebka z klapą - skórzana

Ita102Black

Nowy produkt

Wykonana z miękkiej skóry naturalnej czarna duża torebka damska z klapą. Duża wersja: 38x29 cm. Na jej obwodzie znajduje się metalowy zamek błyskawiczny. Pod klapą zamknięcie na suwak. W środku przegroda i łącznie 3 kieszenie (z czego dwie z zamknięciem). Klapa przypinana magnetycznym zapięciem. Pasek z regulacją długości - torebkę można nosić na ramieniu, w ręku lub w przewieszeniu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

239,00 zł

-30,00 zł

269,00 zł

Opis

Sporych rozmiarów (szer. 38 cm, wys. 29 cm) torebka damska wykonana w całości z najwyższej jakości skóry naturalnej. Wewnętrzna strona klapy wykończona zamszem naturalnym. Półokrągła klapa z metalowym solidnym zamkiem błyskawicznym w kolorze srebrnym - pełni funkcję ozdobną, ale stanowi równocześnie praktyczną kieszeń. Pod klapą - właściwe zamknięcie torby, czyli suwak.

W środku 3 kieszenie: przegroda z zamkiem błyskawicznym oraz leżące na przeciwległych wewnętrznych ściankach torby - kieszeń na telefon oraz druga zamykana. Pasek z możliwością skracania do połowy długości (jak na zdjęciach). Tą czarną torebkę nosić można na ramieniu lub w ręku. Przy maksymalnym wydłużeniu paska będzie wygodną tzw. listonoszką.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 29 cm
Szerokość dna 16 cm
Długość paska 115 cm (dł. maksymalna - regulacja)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane