Czarna skórzana torba z regulowanej długości paskami

ITA061 Czarna

Nowy produkt

Nowość - skórzana duża torba włoska na dwóch uchwytach z klamrami do regulacji długości. Wymiary 38x30 cm. Dopinany długi pasek do przewieszenia, wewnątrz przegroda, z tyłu kieszeń zewnętrzna na zamek błyskawiczny. Kształt odwróconego trapezu ze skośnymi liniami cięć z przodu i z tyłu, ładne wykończenie łączeń pasków z torbą, elementy metalowe w kolorze srebrnym. Modny fason, uniwersalny kolor

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Na zamówienie

229,00 zł

-30,00 zł

259,00 zł

Opis

Wyjątkowy projekt łączący klasykę z nowoczesnym designem oraz wieloma walorami praktycznymi, które cenimy w codziennym użytkowaniu. Uchwyty mają średnią długość oraz możliwość regulacji, dlatego możemy dopasować torbę do swoich potrzeb i upodobań - nosić ją na ramieniu, w ręku albo - po dopięciu długiego dostarczonego razem z produktem paska - przewiesić przez ramię.

Przegroda wewnętrzna pełniąca równocześnie rolę jednej z 3 kieszeni wewnętrznych znakomicie organizuje nam przestrzeń i ułatwia przenoszenie przedmiotów. Od spodu metalowe stopki - nity umożliwiające stawianie torby, ale stanowiące również elementy ozdobne.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość / długość rączek 2 x 64 cm (możliwość regulacji)
Długość paska 95 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane