Czarna duża torba skórzana z dwoma kieszeniami z przodu

ITA064#BLACK

Nowy produkt

Włoska torba o wymiarach 37x37 cm z naturalnej skóry licowej. Model typu miejskiego w formie kwadratowej teczki w kolorze czarnym. Z przodu dwie kieszenie zamykane na zamki błyskawiczne. Dwa solidne uchwyty do ręki oraz dopinany długi pasek, z pomocą którego tą dużą teczkę możemy przewiesić przez ramię. Zastosowanie prawdziwej skóry gwarantuje trwałość oraz wysokie walory estetyczne.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

269,00 zł

-30,00 zł

299,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny

Darmowa wysyłka!

Opis

Duża, mocna, pojemna z otwarciem od góry na zamek błyskawiczny. Łatwe wkładanie i wyjmowanie dużych przedmiotów. Mieści oczywiście format A4. Ta włoska duża torba w formie praktycznej sztywnej czarnej teczki z grubej sztywnej skóry licowej posiada z przodu dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na zamki błyskawiczne.

Dwa solidne uchwyty przymocowane za pomocą metalowych klamr pozwolą przenosić w tej torbie dużo ciężkich dokumentów czy innych przedmiotów. W razie potrzeby można skorzystać z dopinanego za pomocą karabinków długiego paska do noszenia na ramieniu.

W środku umieszczono dwie kieszenie, z czego jedna zamykana jest na zamek błyskawiczny. Wszystkie metalowe połyskujące elementy mają kolor srebrny.

Wymiary

Szerokość 37 cm
Wysokość 37 cm
Szerokość dna 10 cm
Ilość uchwytów 2 x 43 cm
Długość paska 95 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane