Piękna czerwona torba włoska ze skóry

ITA005 Czerwony

Nowy produkt

Oryginalna torba L'Artigiano - import z Włoch w pięknym odcieniu czerwieni. Praktyczna i uniwersalna o niepowtarzalnym, nie wychodzącym z mody designie. Najwyższa jakość i precyzja wykonania. Wymiary zewnętrzne 34x34 cm, regulowanej długości uchwyty. Wyjmowany wkład zamykany na suwak - możesz przenieść go do innej torebki bez przepakowywania zawartości - to wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czerwone torebki
Torby Shopper
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Produkt aktualnie niedostępny

239,00 zł

-40,00 zł

279,00 zł

Opis

Ponadczasowy wzór w wersji czerwonej. Wspaniale wyprawiona skóra naturalna pochodzi z Włoch i właśnie tam wykonano ten najwyższej jakości produkt. Oprócz charakterystycznego stylu oferuje on wiele walorów użytkowych. Dwa uchwyty do noszenia w ręku i długi pasek do przewieszenia. Dyskretne logo producenta odciśnięte w prawym dolnym rogu z przodu torby.

Jest to jeden z tych modeli, które dzięki swej prostej, ale bardzo eleganckiej formie, nie wychodzą z mody nigdy. Przepiękny odcień czerwieni, zapach naturalnej skóry, a wszystko to za rozsądną cenę.

Torebka ma zamykany na zamek wyjmowany wkład. Dobrze wiemy, jak żmudnym i wymagającym czasu jest przepakowywanie się z jednej torebki do innej. Dzięki wkładowi rozwiązujemy ten problem. Możemy jednym ruchem przenieść się razem z całą zawartością do innej torby - odpada problem przekładania zawartości.

Wymiary

Szerokość 34 cm
Wysokość 32 cm
Szerokość dna 16 cm
Ilość / długość rączek 2 x 45 cm
Długość paska 90 cm
Ilość wewnętrznych kieszeni 1
Kolor czerwony
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane