Czarny plecak damski z naturalnej skóry licowej

PL070 Black

Nowy produkt

Średniej wielkości lekki plecak damski w całości wykonany z naturalnej skóry licowej w kolorze czarnym. Wymiary 22x26 cm. Uchwyt do noszenia w ręku i regulowanej długości szelki (każda maksymalnie 90 cm). Przód składa się z trzech elementów połączonych ze sobą prostopadle biegnącymi ozdobnymi efektownymi ściegami. Plecak jest bardzo pakowny, w uniwersalnym modnym fasonie.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane
Torby szkolne i młodzieżowe
Worki
Plecaki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

Opis

Suwak wszyty na całym obwodzie plecaka, dzięki czemu można go szeroko otworzyć - daje to bardzo wygodny dostęp do wnętrza i ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie z niego przedmiotów. Plecak jest bardzo praktyczny. Z tyłu zamykana zamkiem błyskawicznym kieszeń. Wnętrze z dwoma kieszeniami - na telefon oraz zamykana. Wnętrze wykończone tkaniną.

Spód został usztywniony. Produkt wykonany z wytrzymałej, odpornej na wycieranie, warunki atmosferyczne skóry naturalnej. Wysokiej jakości komponenty: zamki błyskawiczne i klamry metalowe.

Docenisz korzystanie z plecaka podczas wycieczek, spacerów, w codziennym użytkowaniu: taki elegancki plecak to zawsze wolne ręce, swoboda ruchów, ale przede wszystkim - jeśli masz problemy z kręgosłupem, to plecak jest wręcz nieodzowny.

Wymiary

Szerokość 22 cm
Wysokość 26 cm
Szerokość dna 9 cm
Ilość uchwytów 1 x 25 cm
Długość paska 2 x 90 cm (regulowane szelki)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane