Czarna skórzana torebka listonoszka

PL022 Czarna

Nowy produkt

Torebka w całości wykonana z licowej skóry naturalnej. Produkt polski. Wymiary 28x30 cm. Bardzo praktyczny model typu raportówka/listonoszka - długi, regulowany pasek do wygodnego noszenia w przewieszeniu. Dużo kieszeni zewnętrznych: z przodu 3, z tyłu jedna, wewnątrz dwie kieszenie - osobna na telefon/smartfon. Uniwersalny, ponadczasowy fason. Możliwość modyfikowania pojemności.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł

-10,00 zł

129,00 zł

Opis

Wykonana z wytrzymałej, wysokiej jakości naturalnej licowej skóry torebka damska zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Torebka ma wymiary szkolnego zeszytu. Wersja w kolorze czarnym ze srebrnymi metalowymi detalami. Z przodu 3 kieszenie: dwie pod klapką zapinaną magnetycznymi zatrzaskami, jedna z suwakiem. Czwarta z zewnętrznych kieszeni - z tyłu. Ta praktyczna, uniwersalna prostokątna listnoszka - raportówka zamykana jest szczelnie zamkiem błyskawicznym. Wnętrze jest wykończone tkaniną - mamy tutaj 2 kieszenie, osobną na telefon, druga jest zamykana.

Ciekawym rozwiązaniem mającym wpływ zarówno na estetykę wyrobu jak i walory praktyczne jest możliwość powięszkania pojemności: na całym obwodzie torebki - na bokach i spodem - biegnie zamek błyskawiczny. Po jego odsunięciu zyskujemy dodatkową pojemność torebki.

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie - 2 lata gwarancji.

Wymiary

Szerokość 28 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 8 cm
Długość paska 125 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 4
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra NATURALNA

Produkty powiązane