Szary ekskluzywny skórzany włoski kuferek

ITA262 Szara / Grafitowa

Nowy produkt

Oryginalna torebka produkcji włoskiej w całości wykonana z licowej naturalnej skóry cielęcej. Wymiary 37x27 cm. Kolor ciemny szary (odcień grafitowy), detale metalowe złote. Eutui na klucze GRATIS w zestawie. Wyjątkowy projekt, niezwykle elegancki kuferek do ręki lub do przewieszenia przez ramię (długi pasek w komplecie). Wnętrze z przegrodą.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Szare torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

229,00 zł

-20,00 zł

249,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Sztywny, lekki, wykonany w 100% ze skóry naturalnej kuferek o bardzo charakterystycznym designie, z rączkami stanowiącymi integralną część całej koncepcji - biegną one przez metalowe klamry z przodu i z tyłu, mocowane są od wewnątrz i urozmaicają ten oryginalny projekt. Torebka ma średnią wielkość, dzięki swojemu ekskluzywnemu stylowi może być zarówno dodatkiem stroju wizytowego lub wieczorowego. Torebkę przewiesić można przez ramię na długim, dostarczonym w komplecie pasku i używać na co dzień.

Torebka ma piękny, ciemny, bardzo modny odcień koloru szarego - grafitowy. Świetnie z nim współgrają metalowe złote detale. Wysyłka oraz odpinane, widoczne na zdjęciach etui na klucze GRATIS.

Wymiary

Szerokość 37cm
Wysokość 32cm
Szerokość dna 13cm
Ilość uchwytów 2 x 40 cm
Długość paska 120 cm (regulowany)
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor szary (odcień grafitowy)
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane