Stylowy kuferek w kolorze czarnym - torebka ze skóry

ITA262 Black

Nowy produkt

Czarna damska torebka z naturalnej skóry. Produkt włoski. Wymiary 37x27 cm. Metalowe elementy złote. Ten nowy model to propozycja dla eleganckich Pań szukających niebanalnego designu. Zamykany suwakiem kuferek o pięknych liniach, z dwoma uchwytami i paskiem do przewieszenia - produkt najwyższej jakości, który spełni oczekiwania wymagających Klientek. Torebka sztywna, trzyma fason, lekka.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Czarne torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-40,00 zł

269,00 zł

Opis

Piękna torebka damska z czarnej prawdziwej skóry. Model wyróżniają uchwyty przymocowane w charakterystyczny sposób: rączki biegną przez całą wysokość torebki aż do dna po zewnętrznej stronie w górnej części przepuszczone zostały przez ozdobne metalowe klarmy - elementy te stanowią integralną część efektownego designu. Na bokach umieszczono klamry do przypięcia paska długiego (można na nim torebkę przewiesić przez ramię - na ukos). Dno ze stopkami do stawiania. Wnętrze z dwoma kieszeniami. Przód oraz tył opisywanego modelu są jednakowe.

Model o wszechstronnym charakterze: może stanowić dodatek zarówno kreacji wizytowych jak i funkcjonować jako noszony na codzień praktyczny kuferek - jego pojemność będzie w zupełności wystarczająca.

Wymiary

Szerokość 37 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość dna 13 cm
Ilość / długość rączek 2 x 40 cm
Długość paska 120 cm
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane