Kuferek w kolorze granatowym z licowej skóry naturalnej

ITA262 Dblue

Nowy produkt

Granatowa torebka damska produkcji włoskiej ze skóry naturalnej. Najnowszy design, bardzo efektowny wygląd. Wymiary 37x27 cm. Uchwyty charakterystycznie naszyte na całą wysokość kuferka tworzą wraz z metalowymi klamrami wyjątkowy element ozdobny nadający temu projektowi unikalność i niepowtarzalność. Piękny odcień koloru granatowego świetnie łączy się ze złotymi elementami metalowymi.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Kuferki
Niebieskie, błękitne, granatowe
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-40,00 zł

269,00 zł

Opis

Zamykany suwakiem sztywny skórzany kuferek w modnym odcieniu granatu. Na obu bokach metalowe klamry do dopięcia długiego paska (służy do przewieszenia tej eleganckiej torebki przez ramię). Przedłużenie rączek biegnie aż do dolnej krawędzi torebki tworząc w ten sposób element ozdobny. Przód i tył torebki są jednakowe. Dno jest płaskie i przystosowane do stawiania (stopki z metalu). Środek wykończony czarną tkaniną wyposażono w dwie kieszenie: osobną na telefon, drugą zamykaną na suwak.

Najnowszy model torebki damskiej średniej wielkości z gładkiej skóry licowej w pięknym kolorze ciemnoniebieskim (granatowym) ze złotymi detalami metalowymi.

Wymiary

Szerokość 37 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość dna 13 cm
Ilość uchwytów 2 x 40 cm
Długość paska 120 cm (regulowany)
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor granatowy
Surowiec skóra naturalna