Szara torebka - skóra w kolorze antracytowym

ITA230 Grey

Nowy produkt

Skórzana torebka włoska na ramię średniej wielkości 32x28 cm z dwoma paskami oraz dopinanym długim do przewieszenia. Kształt zbliżony do kwadratowego, lekko rozszerzający się ku górze, krawędź górna ścięta na rogach. Dolne naroża wzmocnione drugą warstwą skóry. Piękny kolor antracytowy (jest to odcień szarego) modna barwa z palety na aktualny sezon. Sztywna, pusta zachowuje swój pierwotny kształt

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Szare torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

219,00 zł

-10,00 zł

229,00 zł

Opis

Zamykana od góry na suwak oryginalna włoska torebka ze skóry naturalnej licowej, czyli najwyższej jakości surowca wyróżniającego się trwałością, niepowtarzalnymi walorami estetycznymi. Odpowiednio pielęgnowana skóra będzie zachowywać swoją pierwotną witalność przez długie lata nie poddając się wpływowi czynników zewnętrznych i zużyciu.

Torebka w kolorze szarym - odcień antracytowy to aktualnie jedna z najmodniejszych barw przygotowanych na bieżący sezon. Z tyłu kieszeń zewnętrzna. Proszę zauważyć, że dno zostało zabezpieczone nitami metalowymi - na nich możemy torbę stawiać nie martwiąć się o porysowanie. W obu dolnych narożnikach widzimy drugą warstwę wzmacniającej całość skóry. Metalowe detale - klamry, nity - są koloru srebrnego. Model do noszenia w ręku za uchwyty lub na ramieniu, po dopięciu paska - w przewieszeniu na ukos.

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 11 cm
Ilość / długość rączek 2 x 60 cm
Długość paska 90 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor szary odcień antracyt
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane