Włoska jasnobrązowa ruda sztywna torebka średniej wielkości

ITA230 Camel

Nowy produkt

Torebka włoska Vera Pelle w kolorze jasny rudy brąz (odcień Camel) o średnich wymiarach 32x28 cm z dwoma uchwytami o długości pozwalającej zawiesić ją na ramieniu oraz dopinanym długim paskiem do przewieszenia. Ładny kształt z charakterystycznie ściętymi górnymi rogami, dolne są wzmocnione drugą warstwą skóry. Lekka, sztywna, wykonana z licowej grubej skóry naturalnej.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Brązowe torebki
Karmelowe torebki
Pomarańczowe i Rude
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Na zamówienie

219,00 zł

-20,00 zł

239,00 zł

Opis

Oto nowy model - propozycja włoskich projektantów na nadchodzące sezony. Tą średniej wielkości elegancką torebkę wykonano z gładkiej, połyskującej, sztywnej skóry. Ma ona piękny, naturalny jasnobrązowy (rudy) odcień. Ładnie współgrają z nim metalowe srebrne nity i klamry. Dno jest płaskie, przystosowane do stawiania: nabito na nim metalowe solidne nity, które zabezpieczają je przed porysowaniami.

Z tyłu znalazła się kieszeń zewnętrzna zamykana na suwak. Z przodu odciśnięto stylizowane logo Vera Pelle. We wnętrzu są dwie kieszenie, w tym osobna na telefon. W komplecie znajduje się długi pasek dopinany w wygodny sposób karabinkami - przyda się, kiedy zechcemy przewiesić torebkę jak listonoszkę.

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 11 cm
Ilość uchwytów 2 x 60 cm
Długość paska 90 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor jasny odcień rudego brązu / camel
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane