Włoska torba shopper granatowa ze skóry, kształt owalny

ITA261 Blue

Nowy produkt

Mieszcząca format A4 torba typu shopper wykonana z granatowej sztywnej skóry naturalnej. Model o pięknym, owalnym kształcie, z dwoma uchwytami, wcięciem w górnej krawędzi umożliwiającym zawieszenie torby na ramieniu. Wymiary zewnętrzne 42x32 cm (w najszerszym i najwyższym miejscu). Pasek dopinany dlugi w komplecie - na nim możemy torbę przewiesić przez ramię. Kieszeń zewnętrzna zamykana z tyłu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe
Torebki damskie skórzane
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

269,00 zł

-30,00 zł

299,00 zł

Opis

Niezwykle elegancko i efektownie wyglądająca praktyczna dzięki swym dużym wymiarom ekskluzywna włoska torba w całości zrobiona z prawdziwej skóry. Jest to gładka, sztywna, licowa naturalna skóra o pięknym, ciemnym odcieniu koloru granatowego. Model ma wyróżniający go kształt owalny, boki wzmocnione i usztywnione, dno płaskie prostokątne. Główne zamknięcie na suwak od góry. Wnętrze pojemne, wyłożone czarną tkanią, z dwoma kieszeniami (jedna z nich zamykana).

Dwa uchwyty ozdobione metalowymi klamrami (kolor srebrny). Idealnie sprawdzi się jako torba na miasto, na zakupy czy do pracy - może pełnić funkcję pojemnej, mieszczącej A4 teczki.

Wymiary

Szerokość 42cm
Wysokość 32cm
Szerokość dna 15cm
Ilość / długość rączek 2x40cm
Długość paska 90cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor granatowy
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane