Brązowy skórzany włoski plecak damski

ITA027 Brąz jasny

Nowy produkt

Plecak damski w kolorze brązowym - jasny, modny odcień koloru. Wykonany ze skóry naturalnej. Produkt włoski. Wymiary: szerokość 26 cm, wysokość 29 cm. Plecak lekko zwęża się ku górze, co nadaje projektowi lekkości i elegancji. Oprócz zamknięcia suwakiem plecak spinany od góry szerokim paskiem. Z przodu i z tyłu po jednej kieszeni. Przydatne rączki do podnoszenia.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Brązowe torebki
Karmelowe torebki
Pomarańczowe i Rude
Torebki damskie skórzane
Plecaki damskie

Więcej szczegółów

Produkt aktualnie niedostępny

209,00 zł

-30,00 zł

239,00 zł

Opis

Stylowy plecak damski ze skóry naturalnej. Bardzo modny odcień koloru brązowego - jasny, rudy (inaczej też nazywany karmelowym lub camel). Z tyłu kieszeń z pionowym suwakiem - dzięki takiemu poprowadzeniu zamka błyskawicznego możliwe jest sięgnięcie do kieszeni i jej otwieranie oraz zamykanie bez konieczności zdejmowania plecaka. Paski/szelki mają możliwość spięcia w jeden szeroki pasek. Paski można też spiąć w jeden długi i doraźnie można nosić plecak jak torebkę - w przewieszeniu.

Wewnątrz dwie kieszenie - zamykana i na telefon. Model wyróżnia się ładnymi kształtami i luksusowym wyglądem dzięki zastosowaniu wysokiej jakości prawdziwej skóry w modnym kolorze. Suwak zamykający wszyty został na całym obwodzie plecaka - można go szeroko otworzyć.

Wymiary

Szerokość 26 cm
Wysokość 29 cm
Szerokość dna 9 cm
Ilość / długość rączek 2 x 27 cm
Długość paska 2 x 77 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor jasny (rudy/karmelowy) brąz - camel
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane