Torebka w kolorze pawi błękit - lakierowana - David Jones

3640-1PEACOCK BLUE

Nowy produkt

Oryginalna torebka marki David Jones w unikalnym kolorze, tzw. błękit pawi, czyli ciemna zieleń z domieszką koloru niebieskiego. Lakierowana w połączeniu z imitacją nubucku, czyli matowej skóry. Elementy metalowe w kolorze złotym. Klasyczny, prostokątny kształt z zaokrąglonymi górnymi rogami, z tyłu kieszeń zewnętrzna. Płaskie dno wyposażone w metalowe nity - stopki do stawiania.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Duże miejskie
Kuferki
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł

Opis

Wyjątkowa torebka zaprojektowana przez studio designerskie David Jones. Piękny, głęboki odcień koloru zwanego pawim błękitem, czyli ciemnej zieleni z nutą niebieskiego. Do wykonania tej eleganckiej torebki wykorzystano ekoskórę lakierowaną i matową: kontrastujące ze sobą tekstury tworzą wspaniały, unikalny charakter tego produktu. Detale metalowe w kolorze złotym uzupełniają projekt i wzbogacają go nie narzucając się zbytnio.

Opisywana torebka damska może pełnić wiele funkcji - może być zarówno elegancką średniej wielkości torebką wizytową, wykorzystywaną w pracy teczką lub aktówką, ale również przyda się podczas zwykłych, codziennych wyjść.

Wymiary

Szerokość 37 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość uchwytów 2 x 42 cm
Długość paska 120 cm (możliwość regulacji)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor błękit pawi - zieleń z domieszką niebieskiego
Surowiec skóra ekologiczna lakierowana / skóra ekologiczna matowa - nubuk