Błękitna splatana torba damska - dwustronna

DWU Lblue

Nowy produkt

Błekitna pastelowa torba na ramię typu miejskiego - splatana z pasów skóry ekologicznej. Wymiary 38x36 cm. Model dwustronny - można nosić go albo kolorem niebieskim, albo różowym metalizowanym na zewnątrz. W komplecie listonoszka z długim paskiem do przewieszenia - można nosić ją osobno lub wykorzystać jako wkład - kosmetyczkę dużej torby. Modny fason, ciekawy i nietuzinkowy design.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

109,00 zł

-20,00 zł

129,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Shopper z praktyczną torebka crossbody w komplecie. Duża splatana torba może mieć kolor błękitny pastelowy lub różowy metalizowany - w zależności od upodobań - torebka jest bowiem dwustronna, moża ją przekładać wedle gustu. Model jest spleciony z pasków skóry ekologicznej co dało niezwykle ciekawy i niebanalny wygląd całości. Torba idealna do miasta, na zakupy, na wycieczkę, piknik i plażę. Jest bardzo pojemna, u góry zawiązywana paskami. Ładne odcienie kolorów, wysoka jakość zastosowanych surowców.

Mniejsza torebka w komplecie - model crossbody na długim pasku - ma wymiary 26x22 cm, pasek dopinany do niej ma długość 120 cm i jest regulowany

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 36 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 2 x 52 cm
Długość paska 120 cm
Kolor błękit oraz róż metalizowany
Surowiec skóra ekologiczna