Granatowa torebka na ramię

DBM18 Granatowy

Nowy produkt

Torebka w kolorze granatowym, 28x23 cm, model ze złotymi ozdobnymi detalami z przodu, z tyłu zewnętrzna zamykana kieszeń. Lekki model w ładnym odcieniu, wykonany z fakturowanej skóry ekologicznej za wyjątkiem gładkiego poziomego szerokiego pasa z przodu umieszczonego poziomo równolegle do spodu torby. Wnętrze z 3 kieszeniami.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Kuferki
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł

-30,00 zł

99,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Torebka w ponadczasowym fasonie i zawsze modnym kolorze granatowym w ładnym, głębokim odcieniu. Lekki, wystarczająco pojemny model w specjalnej cenie promocyjnej. Torebkę wykonano z wysokogatunkowej, odpornej na warunki atmosferyczne i wycieranie skóry ekologicznej. Powierzchnia wyróżnia się ładnym deseniem (jest to skóra ekologiczna fakturowana). Spód, paski, pas z przodu są gładkie - całość wygląda niezwykle stylowo a elegancki charakter tego modelu podkreślają złote detale metalowe - okucia przy mocowania paska z przodu, klamry i elementy suwaków.

Wnętrze zostało wykończone podszewką, do wykorzystania mamy 3 kieszenie, z czego dwie otwarte i jedna zamykana suwakiem. Torebkę zamyka się szczelnie zamkiem błyskawicznym.

Wymiary

Szerokość 26 cm (u dołu), 32 cm (u góry)
Wysokość 23 cm
Szerokość dna 7 cm
Ilość uchwytów 2 x 52 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor granatowy
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane