Elegancki granatowy skórzany włoski kuferek

ITA263 Granatowa

Nowy produkt

Torebka włoska z licowej naturalnej sztywnej skóry. Modny kuferek w kolorze granatowym z elementami metalowymi srebrnymi. Piękny kształt: boki mają kształt owalny, krawędzie górna i dolna są równoległymi do siebie liniami prostymi. Wymiary 35x26 cm. Torebkę zamyka się suwakiem - po jego odsunięciu kuferek szeroko się otwiera, mamy dzięki temu dobry dostęp do wnętrza.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Duże miejskie
Kuferki
Niebieskie, błękitne, granatowe
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-30,00 zł

259,00 zł

Darmowa wysyłka!

Opis

Skórzana elegancka torebka w pięknym, głębokim odcieniu granatu. Model wykonany został w całości z wysokogatunkowej naturalnej skóry, która jest sztywna (dzięki temu torebka nie odkształca się - kuferek zachowuje swój pierwotny kształt nawet kiedy jest całkowicie pusty), połyskująca i gładka. Z tyłu umieszczono zamykaną suwakiem kieszeń zewnętrzną. Pod spodem umieszczono stopki metalowe do stawiania torebki bez obawy o porysowanie dna. Wnętrze wyściełano czarną tkaniną i podzielono na połowy przegrodą (jest ona jednocześnie funkcjonalną pojemną kieszenią).

Do kompletu z tą skórzaną elegancką granatową torebką dołączono długi pasek, który po dopięciu pozwoli przewiesić kuferek przez ramię. Ozodbne metalowe detale (zapinanie spinającego kuferek od góry paska, metalowe detale przy mocowaniu uchwytów) mają kolor srebrny.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 26 cm
Szerokość dna 11 cm
Ilość uchwytów 2 x 42 cm
Długość paska 90 cm (dopinany, do przewieszenia)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1 (zamykana suwakiem - z tyłu)
Ilość wewnętrznych kieszeni 3 (w tym przegroda i osobna na telefon)
Kolor granatowy
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane