Skórzana prostokątna torebka brązowo-czarna

PL022 - Brown Black

Nowy produkt

Torebka z licowej naturalnej skóry w kolorze ciemny brąz przypalany z czarnymi elementami. Model w formie prostokątnej raportówki/listonoszki na długim pasku z regulacją długości do noszenia na ramieniu lub na ukos. Wymiary 28x30 cm, z przodu 3 kieszenie z czego jedna zamykana na suwak, natomiast po odchyleniu klapkli przypinanej zatrzaskami magnetycznymi mamy dostęp do dwóch pozostałych.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Brązowe torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł

-10,00 zł

129,00 zł

Opis

Czwarta z zewnętrznych kieszeni znajduje się z tyłu. Model zamykany jest na zamek od góry. We wnętrzu, które wykończono podszewką, znajdują się 2 kieszenie: jedna z nich przeznaczona jest specjalnie do noszenia telefonu. Model wyposażono w możliwość powiększania pojemności - robi się to poprzez rozpięcie wszytego na bokach i od spodu suwaka.

Tą praktyczną i ponadczasową torbę damską wykonano w polsce z naturalnej skóry licowej. Ma lekki połysk, jest to wytrzymały, trwały i łatwy do pielęgnacji oraz czyszczenia surowiec. Opisywany model ma piękny, ciemny odcień brązu - niejednolity (przypalany). Czarne elementy urozmaicają całość.

Wymiary

Szerokość 28 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 8 cm
Długość paska 125 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 4
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor brąz i czarny
Surowiec skóra naturalna