Włoski jasnobłękitny skórzany kuferek w pastelowym modnym odcieniu

ITA500 Jasny błękit pastelowy

Nowy produkt

Efektowna włoska torebka damska w całości wykonana ze skóry naturalnej. Przód, tył oraz spód wykonano ze skóry gładkiej, licowanej. Boki natomiast z licowej miękkiej skóry. Wymiary 30x23 cm, w komplecie długi pasek dopinany. Piękny jasny odcień koloru błękitnego pastelowego - jeden z najmodniejszych aktualnie odcieni. Torebka dwukomorowa, zamykana suwakiem, ze złotymi detalami metalowymi.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Kuferki
Niebieskie, błękitne, granatowe
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

199,00 zł

-50,00 zł

249,00 zł

Opis

Niezwykle efektowny, modny fason i przepiękny kolor - to główne charakterystyczne cechy opisywanej torebki damskiej produkcji włoskiej, którą w całości wykonano z wysokiej jakości naturalnej skóry. Model z dwoma uchwytami oraz paskiem dopinanym długim - na ramię albo do noszenia w przewieszeniu. Spód płaski z metalowymi stopkami do stawiania. Wnętrze torebki podzielono na dwie osobne komory, wykończono tkaniną, w każdej z części kieszeń wewnętrzna.

Na rączkach ozdobne, wzmacniające metalowe nity, z przodu i z tyłu przy ich mocowaniu charakterystyczne złote elementy. Gładka efektowna licowana skóra z przodu i z tyłu, boki z miękkiej skóry licowej.

Wymiary

Szerokość 30cm
Wysokość 23cm
Szerokość dna 11cm
Ilość uchwytów 2 x 38 cm
Długość paska 100cm
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor niebieski jasny pastelowy
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane