Skórzany czerwony włoski kuferek - nowy model

ITA263 Czerwona

Nowy produkt

Kuferek w stylu łączącym klasykę z nowoczesnością - przepiękny odcień koloru czerwonego. Torebka damska produkcji włoskiej o wymiarach 35x26 cm w całości wykonana z wysokiej jakości licowej skóry naturalnej. Model sztywny, zamykany od góry suwakiem, dodatkowo spięty szerokim pasem z ozdobnym zapięciem magnetycznym. Ponadto przyciągające wzrok połyskujące metalowe ozdoby przy uchwytach.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Duże miejskie
Czerwone torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

-30,00 zł

259,00 zł

Opis

Oto najnowszy model kuferka w wersji czerwonej: górna i dolna krawędź są do siebie równoległe, natomiast boki mają kształt łuków. Całość ma bardzo ekskluzywny charakter, który podkreśla wykorzystana do produkcji wysokiej jakości skóra licowa. Ta wyjątkowa torebka damska wyróżnia się bardzo modnym, ładnym kolorem czerwonym. Z tyłu umieszczono zamykaną suwakiem kieszeń, w środku natomiast mamy przegrodę oraz dwie inne kieszenie, w tym jedną specjalnie przeznaczoną do noszenia telefonu.

Razem z torebką otrzymujemy długi pasek, który po dopięciu go do specjalnych klamr na bokach pozwoli przewiesić ten funkcjonalny i stylowy model przez ramię. Pod spodem umocowano specjalne metalowe solidne nity pełniące funkcję stopek do stawiania.

Wymiary

Szerokość 35 CM
Wysokość 26 CM
Szerokość dna 11 CM
Ilość / długość rączek 2 X 42 CM
Długość paska 90 CM
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czerwony
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane