Kuferek skórzany o zaokrąglonych bokach - kolor czarny

ITA263 Black

Nowy produkt

Ekskluzywny kuferek produkcji włoskiej w kolorze czarnym. Wykonany w całości został z najwyższej jakości sztywnej, czarnej skóry licowej. Zewnętrzne wymiary tej eleganckiej torebki to 35x26 cm. Model ma poprowadzone łukami linie boków, górna i dolna krawędź są proste, równoległe do siebie. Uwagę zwraca ozdobne zapięcie na pasku spinającym od góry ten kuferek, główne zamykanie jest na suwak.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Wizytowe, kopertówki, wieczorowe
Duże miejskie
Czarne torebki
Kuferki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

229,00 zł

-30,00 zł

259,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Torebka skórzana z wewnętrzną przegrodą, zaprojektowana jako klasyczny kuferek o wyróżniającym model kształcie. Ozdobne zapięcie - metalowa kulka na pasku spinającym od góry (na zatrzask magnetyczny). Po odchyleniu paska możemy torebkę otworzyć przesuwając wpierw zamek błyskawiczny. Kuferek otwiera się szeroko, dzięki czemu mamy dobry dostęp do wnętrza. Wnętrze oczywiście wykończono tkaniną w kolorze czarnym. Kieszenie są trzy, w tym wspomniana już przegroda. Na zewnątrz z tyłu kieszeń zamykana suwakiem. Przy uchwytach metalowe ozdobne blaszki.

Torebkę nosić można za uchwyty lub dopiąc długi pasek i przewiesić ją przez ramię. Na dnie zamocowane stopki/nity wykonane z metalu. Wysokiej jakości włoska torebka na różne okazje.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 26 cm
Szerokość dna 11 cm
Ilość uchwytów 2 x 42 cm
Długość paska 90 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane