Jasnobrązowa ruda torebka z ciemnobrązowymi dodatkami

PL011 Camel-Brown

Nowy produkt

Model produkcji polskiej wykonany z licowej skóry naturalnej w kolorze rudy jasny brąz z uchwytami i ich mocowaniami w barwie ciemnobrązowej. Model mieści A4, ma wymiary 43x34 cm, regulowanej długości uchwyty co pozwala zawiesić torbę na ramieniu. Pasek długi dopinany w zestawie. Detale wykonane z metalu, sprzączki i klamry mają kolor srebrny. Wnętrze z przegrodą.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Brązowe torebki
Żółte i musztardowe torebki damskie
Karmelowe torebki
Pomarańczowe i Rude
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Na zamówienie

129,00 zł

-30,00 zł

159,00 zł

Opis

Klasyczna torba z licowej skóry w jasnym odcieniu brązu. Całość urozmaicają ciemnobrązowe dodatki oraz wykonane jaśniejszymi nićmi ściegi. Ładny, harmonijny kształt owalny. Górna krawędź torby ma specjalne wcięcia - model można zawiesić na ramieniu lub nosić w ręku za uchwyty. Pasek długi do przewieszenia w komplecie. Środek wykończony ciemną tkaniną. Przegroda wewnętrzna dzieli przestrzeń na połowy, pełni ona funkcję jednej z 3 dostępnych kieszeni.

Ciekawy i bardzo funkcjonalny całoroczny model w pięknej kolorystyce. Skóra, z której wykonano ten produkt, jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu torebka będzie służyć wiele sezonów.

Wymiary

Szerokość 40 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość uchwytów 2 x 40 cm (regulowana długość)
Długość paska 100 cm (można regulować)
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor jasny brąz rudy / karmelowy - dodatki ciemnobrązowe
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane