Funkcjonalna miejska elegancka czarna torebka damska

HTTG Black

Nowy produkt

Nowość z kolekcji Jesień 2018 - torebka w kolorze czarnym, ozdobiona z przodu aplikacjami z fakturowanej skóry ekologicznej oraz efektownymi metalowymi nitami biegnącymi wzdłuż krawędzi wyciętego w ciekawy, geometryczny kształt charakterystycznego elementu z przodu. Wymiary 38x32 cm, model mieści A4 i nosić go można na różne sposoby, w komplecie jest pasek długi do noszenia w przewieszeniu

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-20,00 zł

129,00 zł

Opis

Duża ale zgrabnie i elegancko wyglądająca, ładnie układająca się miejska, lekka, czarna torba damska ze skóry ekologicznej. Przód został ozdobiony charakterystycznymi aplikacjami oraz metalowymi ćwiekami/nitami biegnącymi wzdłuż szwu w dwóch równoległych rzędach. Z tyłu kieszeń zamykana.

Torebkę nosić możemy w każdy sposób: zarówno jako shopper w ręku za uchwyt, na przedramieniu, na ramieniu albo - po dopięciu paska długiego regulowanego - w przewieszeniu jako model typu crossbody (czyli potocznie nazywana "listonoszka"). W środku torebka została wykończona podszewką. Przenoszone mniejsze przedmioty takie jak portfel, klucze czy smartfon schować można w 3 kieszeniach wewnętrznych, jedna z nich jest zamykana suwakiem.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 32 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość uchwytów 1 x 36 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane