Granatowa metalizowana efektowna torba damska z chwostem

JS40-18 DBLUE

Nowy produkt

Torebka typu miejskiego - na ramię/do przewieszenia, mieści format A4 - w kolorze granat metalizowany o wymiarach 32x36 cm. Model wygląda niezwykle efektownie dzięki zastosowaniu skóry ekologicznej w pięknym, głębokim odcieniu koloru granatowego. Z przodu u dołu szeroki pas z perforacją i ozdobnymi kwadratowymi ćwiekami. Odpinany ozdobny chwost (frędzel). Pasek do przewieszenia w komplecie.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-20,00 zł

129,00 zł

Opis

Pojemna, ale zgrabna, lekka i efektownie wyglądająca torba do miasta, na zakupy, do pracy. Dzięki zastosowaniu nowej generacji metalizowanej skóry ekologicznej uzyskano niezwykłą głębie koloru. Odpinany wisiorek ozdobny - chwost (frędzel) urozmaica całość. Podobnie metalowe kwadratowe ćwieki oraz perforacja na elemencie wykonanym z gładkiej skóry, pod którym znajduje się widoczny przez otwory srebrna skóra. Całość wygląda niezwykle ciekawie, niebanalnie i modnie.

Solidny pasek ma długość pozwalającą na wygodne zawieszenie tej granatowej torebki na ramieniu, natomiast pasek długi z regulacją (dopninany) służy do noszenia modelu w przewieszeniu - jak listonoszkę.

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 36 cm
Szerokość dna 18 cm
Ilość uchwytów 1 x 38 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor granatowy
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane