Pojemna różowa torba na ramię w modnych pastelowych odcieniach

73G18B Pink

Nowy produkt

Funkcjonalna i bardzo efektowna różowa torba damska (odcień pastelowy - "brudny róż") mieszcząca format A4: wymiary 38 x 28 cm. Przód składa się z czterech poziomych równoległych pasów w modnych pastelowych odcieniach. Dwa paski do noszenia na ramieniu. Kokarda ozdobna na łańcuszku. Między ozdobnymi metalowymi okuciami mocującymi pasek z przodu umieszczono emblemat. Nowy fason.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czerwone torebki
Torby Shopper

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Nowy model w kolorach z najnowszej palety przygotowanej na sezon 2019 - modne, pastelowe odcienie różu. To twarzowy kolor, który na dobre już zagościł w najnowszych katalogach mody. Teraz również w najnowszym katalogu torebek damskich naszego sklepu internetowego. Bardzo funkcjonalna, pojemna, ale lekka - mieści A4, segregator, parasolkę itd. Aż pięć kieszeni w środku pomoże uporządkować przenoszone drobiazgi.

Z przodu 4 elementy w różnych odcieniach różowego, każdy o innej fakturze powierzchni co sprawia, że model prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, przy tym pasować będzie do innych elementów garderoby w najprzeróżniejszych odcieniach różu.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość / długość rączek 2 x 58 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor różowy pastelowy
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane