Błekitna jasnoniebieska torebka - zestaw dwóch torebek z modelem crossbody - wiosna 2019

NOBO 2019 SHP LB

Nowy produkt

DWIE TOREBKI W KOMPLECIE. Efektowna ażurowa torba damska na ramię w pięknym pastelowym odcieniu koloru błękitnego (jasny niebieski). Komplet składa się z dwóch torebek do niezależnego używania: duży shopper o wymiarach 44x33 cm (szerokość w najwęższym miejscu u dołu: 20 cm) z efektownym ażurowym wzorem. Torebka crossbody (przewieszka na długim pasku) o wymiarach 25x27 cm. Wiosna 2019

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Torby Shopper
Niebieskie, błękitne, granatowe

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,00 zł

-60,00 zł

199,00 zł

Opis

Zestaw 2 torebek damskich z wiosenno - letniej kolekcji na sezon 2019: duża miejska typu shopper oraz listonoszka (model crossbody). Mniejszą torebkę można nosić wewnątrz większej. Model wyróżnia się swoim modnym, pięknym odcieniem koloru niebieskiego (pastelowy błękit). Paski dużej torby mają długość umożliwiającą swobodne zawieszenie na ramieniu. Z przodu mocowanie uchwytu ozdobione efektownymi przeszyciami. Na środku emblemat NOBO. Duża torba zamykana zatrzaskiem magnetycznym.

Mniejszy model typu crossbody o wymiarach 25x27 cm z dopinanym regulowanym długim paskiem zamykany jest zamkiem błyskawicznym. Z przodu torebka ozdobiona logotypem.

Wymiary

Szerokość 44 CM (w najszerszym miejscu u góry)
Wysokość 33 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 2 x 56 cm
Długość paska 120 CM
Kolor jasny niebieski / pastelowy błękitny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane