Czarna torebka ze srebrnym ozdobnym łańcuszkiem

CNCI19 Czarny

Nowy produkt

Wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej w kolorze czarnym torebka damska produkcji polskiej o wymiarach 30x34 cm - pojemny worek mieszczący A4 z metalowym srebrnym ozdobnym łańcuszkiem z przodu. W zestawie dwa paski: krótszy uchwyt do ręki i na ramię, długi regulowany pasek do przewieszenia. Z przodu poza łańcuszkiem u dołu prostokątny emblemat metalowy, z tyłu zewnętrzna kieszeń.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł

-40,00 zł

159,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Duża, lekka damska miejska torba w modnym fasonie - jest to model typu shopperbag / worek do noszenia na ramieniu albo w przewieszeniu. Ekskluzywny charakter modelu podkreśla efektowny metalowy srebrny łańcuszek z przodu oraz prostokątny emblemat. Ta czarna pojemna torebka zamykana jest zamkiem błyskawicznym, wnętrze w niej wykończono miłą w dotyku tkaniną i wyposażono je w 3 kieszenie. Do środka zmieszczą się nawet duże przedmioty takie, jak np. segregator czy teczka A4. Spód jest płaski i ma kształt eliptyczny, został usztywniony. Całość wykonano z miękkiej skóry ekologicznej o bardzo ładnej fakturze skóry typu nappa.

Efektowny i ponadczasowy model w zawsze modnej czerni o nowoczesnym fasonie i wielu walorach praktycznych, którymi są niewątpliwie pojemność, wysoka jakość użytych surowców oraz bardzo dokładne wykonanie przez polską pracownię kaletniczą.

Wymiary

Szerokość 30 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 18 cm
Ilość uchwytów 40 cm
Długość paska 110 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane