Duża czarno-szara torba na ramię

JS23 Black-Grey

Nowy produkt

Markowa damska torba o wymiarach 30x36 cm (mieści A4) - stylowy 4-kolorowy worek. Piękny zestaw kolorów - czerń z trzema odcieniami szarego - przód złożony z czterech równoległych, ukośnie biegnących pasów skóry ekologicznej, na jednej z nich równolegle do lini ściegów emblemat. Metalowe elementy w kolorze starego złota. Z przodu duża kieszeń zamykana suwakiem ozdobionym frędzlami. Kolekcja 2017

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Szare torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Duża, lekka, pojemna torba damska typu miejskiego, idealna na codzień, do pracy czy na zakupy. Nosić ją można na ramieniu albo w przewieszeniu (pasek dopinany długi jest w komplecie z torebką). Przód ma bardzo ciekawą formę: u dołu umieszczono czarny element, potem równolegle do niego ułożone są kolejno pasy w coraz jaśniejszym odcieniu koloru szarego. Wygląda to niezwykle ciekawie i efektownie, torebkę zaprojektowano ze smakiem i gustem. W oczy rzuca się również wysoka jakość wykonania i użytych surowców.

Suwak zewnętrznej kieszeni został ozdobiony frędzlem wykonanym z długich paseczków ekoskóry ozdobionych metalowymi "paciorkami". Wszystkie metalowe detale mają kolor "starego złota". Tył torby jednolity, czarny. W środku aż 5 kieszeni.

Wymiary

Szerokość 30cm
Wysokość 36cm
Szerokość dna 18cm
Ilość uchwytów 1x42cm (na ramię, do ręki)
Długość paska 120cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor czarny i odcienie szarego
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane