Duża czarna damska miejska torba na ramię z szarą wstawką

719G Black

Nowy produkt

Mieszcząca format A4 torba damska o wymiarach 38x30 cm w kolorze czarnym z szarym pasem z przodu. Paski mają długość średnią - do noszenia na ramieniu lub w ręku. Zamykanie suwakiem u góry - szczelne. Ozdobny wisiorek na metalowym łańcuszku urozmaica całość. Przód z trzema poziomymi pasami - czarne u góry i na dole (różnią się od siebie fakturą), między nimi szary.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Szare torebki
Torby Shopper
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-20,00 zł

129,00 zł

Opis

Usztywniona torba damska o efektownym wyglądzie w praktycznej na co dzień wersji kolorystycznej: czarna z rozjaśniającym nieco całość poziomym szarym (popielatym) pasem z przodu. Detale metalowe grafitowe: logotyp z przodu, ozdobne mocnowania uchwytów, metalowy łańcuszek, na którym zawieszono ozdobę w formie stylizowanej kokardy wykonanej z ekoskóry.

Wnętrze bardzo praktycznie zorganizowane: 5 kieszeni (dwie z nich zamykane), osobne dwie kieszenie przewidzano do schowania telefonu/smartfona. Wewnątrz torby swobodnie zmieści się nawet kilka grubszych przedmiotów formatu A4, laptop. Bardzo efektowny wygląd, praktyczna forma, regularne kształty i ciekawa kolorystyka.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość uchwytów 2 x 60 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 5
Kolor czarny / szary
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane