Torebka z gładkiej skóry w kolorze jasny brąz

ITA171 Camel

Nowy produkt

Wykonana z jasnobrązowej naturalnej gładkiej sztywnej licowej skóry włoska pojemna torebka damska z dwoma uchwytami średniej długości (wystarczającej do noszenia na ramieniu) oraz dopinanym długim paskiem do przewieszenia. Mieści A4: zewnętrzne wymiary tego modelu to 38x29 cm. Ta wersja kolorystyczna wyróżnia się pięknym, naturalnym, żywym kolorem. Jest ładnie wyprofilowana, sztywna.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Brązowe torebki
Żółte i musztardowe torebki damskie
Karmelowe torebki
Pomarańczowe i Rude
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

259,00 zł

-10,00 zł

269,00 zł

Opis

Projektantom opisywanej torebki udało się połączyć funkcjonalność i efektowny wygląd, a dzięki zastosowaniu skóry naturalnej model ten wygląda niezwykle efektownie, tym bardziej w widocznym na zdjęciach kolorze jasnobrązowym (wpadającym w rudy, a w mocnym świetle niemal pomarańczowym). Zachowane proporcje powodują, że mimo sporych rozmiarów torba jest lekka w swych liniach, klasyczna i nowoczesna zarazem. Wnętrze wyposażono w przegrodę (pełniącą rolę jednej z kieszeni). Pasek długi dopinany jest w komplecie.

Z przodu umieszczono ozdobne metalowe elementy przy mocowaniu uchwytów. Z tyłu zamykana suwakiem kieszeń. Dno szerokie, płaskie - stopki metalowe zabezpieczą je przed wycieraniem podczas stawiania.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 29 cm
Szerokość dna 16 cm
Ilość / długość rączek 2 x 50 cm (na ramię, do ręki)
Długość paska 100 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 3 (w tym przegroda)
Kolor jasny brąz
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane