Czerwona efektowna torebka z czarnymi elementami

HE18 Czerwona

Nowy produkt

Torebka w kolorze czerwonym z czarnymi elementami i złotymi detalami metalowymi. Wymiary 28x25 cm. Model trójkomorowy, do noszenia jako kuferek, na ramieniu albo w przewieszeniu (długi dopiany regulowany pasek w komplecie). Z przodu ozdobna, nadająca całości ekskluzywnego charakteru, ozdobna aplikacja. Modny fason z najnowszej kolekcji. Piękny odcień czerwieni.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Czerwone torebki
Kuferki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-10,00 zł

119,00 zł

Opis

Eksluzywna torebka damska w kolorze czerwonym z czarnymi detalami nadającymi całości unikatowego designu. Pasek dopinany regulowany w komplecie pozwala nosić tą torebkę na ramieniu albo w przewieszeniu. Spód usztywniony, z metalowymi stopkami do stawiania. Torebka trójkomorowa - cześć główna zamykana suwakiem, wykończona w środku podszewką posiada 3 kieszenie. Pozostałe dwie komory zamykane są magnetycznymi zatrzaskami.

Złote detale metalowe (klamry, ozdobne nity na pasku itd.) podkreślają ekskulzywny charakter tego modelu. Torebkę wykonano z wysokiej jakości skóry ekoloigcznej. Czarne paski na bokach oraz z przodu wokół ozdobnej charakterystycznej aplikacji urozmaicają całość.

Wymiary

Szerokość 28 cm
Wysokość 25 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość / długość rączek 1 x 38 cm
Długość paska 120 cm
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czerwony + czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane